Uygun Fiyatlı Hasta Nakil Araçları

İnsan yaşamı paha biçilemez bir olgudur; ancak herkesin kendine göre bir harcama kapasitesi vardır. Ekonomik sıkıntılar tüm ülkeye yayılmışken, hiçbir şeye gereğinden fazla bedel ödemek istemiyoruz. Hepimizin bir yakını, kardeşi, annesi, babası, çocuğu, hatta kendimiz bile sağlık yönünden bir sıkıntılı süreçten geçebiliyoruz. Bu sağlık problemi acil, öngörülmez bir kaza ya da kriz olabildiği gibi, hali hazırda devam eden sağlık problemlerimizin tedavisi de olabiliyor. Sizin için, ihtiyaç duyduğunuz an hizmete hazır uygun fiyatlı hasta nakil aracı sağlıyor, sağlığınıza bir an önce kavuşmanız için gereken ilk yardımı sağlıyoruz.

Maddi imkanlar özellikle rutin bir şekilde tedavi olması gereken, yaşlı, engelli, felçli ve yatalak hastalar söz konusu olduğunda bir baskı yaratabiliyor. Uygun fiyatlı hasta nakil aracı hizmetimiz bu aşamada yardımınıza koşuyor, sizin karşınıza ekstra ücretlendirme çıkarmadan, hastalarınıza yardım sağlıyor.

Hepimiz şehir merkezinde, tüm hastanelere yakın mesafede ikamet etmiyoruz. Kimimiz bir köyde, kimimiz kırsal kesimde, kimimiz küçük bir kasabada yaşıyoruz. Bize en yakın olan sağlık merkezi gereken teknik ve tıbbi teçhizata sahip olmayabiliyor. Sizi bulunduğunuz yerden alıp, uygun fiyatlı hasta nakil aracı ile en yakın ulaştırabileceğimiz hastaneye kadar size eşlik ediyoruz. Sağlık ekibimiz, ambulansta rahat etmeniz için gereken tüm tedbirleri alıyor. Konuşarak sizi rahatlatmaya, hastalık geçmişiniz hakkında bilgi almaya çalışıyor ve gereken bir müdahale var ise gerekeni yapıyorlar.

Diğer bir konuda tedavi gördüğünüz hastanenin sahip olmadığı bir tedavi uygulaması ya da yapılması gereken bir test ile ilgili gereken teçhizata sahip olmaması durumunda ne yapılacağıdır. Sizin bulunduğunuz hastaneden alınarak uygun fiyatlı hasta nakil aracı ile diğer tam kapasiteli hastaneye naklinizi sağlıyoruz. Gerektiği takdirde tedavinizin ardından, tekrar dönmeniz gerekirse, ilk tedavi edildiğiniz hastaneye geri dönmek ya da taburcu olduğunuzda evinize dönmek için ambulanslarımız emrinize hazır. Dünya Ambulans iletişim hatlarımızdan bize ulaşabilir, hızlıca sonuç alabilirsiniz.

Hasta olanlara acil şifalar dileyerek, gerektiği takdirde günün her saati telefonun diğer ucunda hazır beklediğimizi belirtmek isteriz. İster acil müdahale gerektiren durumlarda, ister hastaneden hastaneye, hastaneden eve, evden hastaneye nakil ihtiyaçlarınızda 7/24 bizi arayın.

 

 

 

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA