Spor Müsabakaları İçin Kiralık Ambulans

Spor Müsabakaları İçin Kiralık Ambulans

Spor Müsabakaları İçin Kiralık Ambulans

Halkımız spor müsabakalarına, özellikle de futbola oldukça meraklıdır ve karşılaşmalar çoğu aile için bir hafta sonu geleneği haline gelmiştir. Fanatizme varacak şekilde takım taraftarının olduğu bir futbol ya da basketbol müsabakasında, holigan taraftarlar tarafından çıkarılan arbedelerde, maalesef çoğu vatandaşımı yaralanmakta, bazen saha içindeki oyuncular, çalıştırıcılar, hakemlerde olaylardan nasibini almakta ve önüne geçilemeyen yaralamalar oluşabilmektedir. Spor müsabakaları için kiralık ambulans personelimiz bu istenmeyen durumlarda, acil müdahale ve en yakın sağlık merkezine nakil için sahalarda hazır beklemektedir.

Müsabakalar, tarafların kazanmak için çabaladığı, canlarını dişlerine taktığı bir ortamda kıran kırana devam ederken, hiç olmayacak kazalar olması da kaçınılmaz bir durumdur. Bazıları müsabakanın olduğu alanda, sağlık ekiplerimizce yapılan acil müdahalelerle, bazen sedye ile taşınarak ambulans içinde müdahalelerle atlatılabilmektedir. Bazı durumlarda ise ilk müdahalenin ardından, spor müsabakaları için kiralık ambulans ile hastanın hızla en çabuk şekilde ulaşılabilecek hastaneye nakli gerekebilir. Dünya ambulans sporun ve sporcunun her zaman yanındadır ve bu istenmeyen kazalarda hızla müdahale için deneyimli sağlık kadrosu ile daima hizmetinizde olacaktır.

Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğin içeriğinde, müsabakalarda uluslararası federasyon kurallarına uygun olarak, spor müsabaka alanında gerekli sayıda ve özellikte ambulans, itfaiye aracının bulundurulması zorunludur. Spor müsabakaları için kiralık ambulans hizmetimiz bu zorunluluğun yerine getirilmesi ve sporcuların ve müsabakayı izleyen vatandaşların sağlık hizmetleri için sahalarda hazır bulunmaktadır.

Belirlenen sayıda ambulansımız ve yeterli sayıda personelimiz müsabaka esnasında her an, her duruma hazırlıklı olarak beklemektedir. Acil durumlarda müdahale için tüm donanımı denetlenmiş, kontrolü yapılmış bir şekilde hizmete hazır durumdadır. Gerek müsabakanın doğasından kaynaklanan yaralanma ve sakatlanmalar gerekse sporcu sağlığındaki ani olumsuz seyir durumlarında müsabaka alanında acil müdahale yapılır, gerekli durumda hastanın sağlık merkezine hızla sevki sağlanır. Aynı şekilde müsabaka esnasında, izleyenler arasında çıkan bir tartışmadan kaynaklı yaralanmalarda hızla müdahale edilir. Havanın etkisi ile, yoğun sıcak altında fenalaşan sporcu ya da taraftarlara, tıbbi destek sağlanır.

Spor müsabakaları için kiralık ambulans talepleriniz için www.dunyaambulans.com adresimizden ve sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA