Şehirler Arası Ambulans Ücretleri

Şehirler Arası Ambulans Ücretleri

Şehirler Arası Ambulans Ücretleri

Sağlık Bakanlığı Ambulans Hizmetleri Sağlık Yönetmeliği’ne uygun ambulanslarımızla gece, gündüz acil kaza, yaralanma ve diğer acil müdahale gereken sağlık durumlarınızda ve hasta nakil gerekliliklerinizde gece, gündüz hizmet vermekteyiz. Dünya Ambulans olarak sitemizden ulaşabileceğiniz numaralarımızdan bizi arayabilir, özel hasta nakil ücreti, şehirlerarası ambulans ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yatalak, felçli durumda olan hastalarınızın tedavi görecekleri hastaneye ulaştırılmasında, tedavinin ardından hastaneden eve geri getirilmesinde özel hasta nakil hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özel hasta nakil araç ücretlerimiz ve firmamızda şehirlerarası ambulans ücretleri, yönetmeliklere uygun ve makul fiyattadır.

Özellikle şehir yerleşiminden uzak kasaba ve köylerde yaşayan hastalarımızın gerekli tedaviyi alabilmesi için başka şehirlere nakli gerekebilir. Aynı şekilde küçük şehirlerden, tam donanımlı hastanelere sahip büyük şehirlere tedavi için sevk edilmesi gereken hastalarımızın, sevk işlemlerinde hizmetinizdeyiz. Her hastane gereken teçhizat, donanım ve hastalığınızın tedavisi için gereken yeterliliğe sahip olmayabilir. Böyle durumlar için arayın, sizler için sunduğumuz şehirlerarası ambulans ücretleri ile ilgili bilgilendirmeniz personelimiz tarafından size aktarılsın.

Ne kadar dikkat etsek bile istenmeyen kazalar, trafik kazaları, yangın gibi tehlikeler sürekli bizi risk altında bulundurmaktadır. Hatta evlerimizde bile, düşme, yaralanma gibi ufak kaza risklerimiz mevcuttur. Bunların dışında beklenmeyen bir kalp krizi, tansiyon yükselmesi, solunum yetmezliği gibi birçok acil durumla karşılaşabiliriz. Acil durumlarınızda, tam donanımlı ambulanslarımız, hızla yardımınıza koşar ve bekleme gibi bir aksaklıkla asla karşılaşmazsınız. Yeterli sayıda ve vardiya sistemiyle çalışan sağlık personeli, doktor ve şoförümüz her zaman hizmetinize hazırdır.

Ambulanslarımızda tıbbi malzeme ve ilaç dışında, acil kaza durumlarında cam kesme, emniyet kemeri kesme, kapı açma gibi delme, kesik açma, kurtarma için pense, çekiç, makas gibi aletlerde hazır bulundurulmaktadır. Hastaya acil durumda en hızlı şekilde müdahale edebilmek için her zaman hazırız. Her görev sonunda araçlar kontrol edilir, kullanılmış olan malzemelerin yerine yenileri konulur.

Acil ambulans hizmetlerimiz hakkında ve özel hasta nakil aracı hizmet ücretlerimiz, firmamıza ait şehirlerarası ambulans ücretleri hakkında bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisiyle sağlığınız için var gücümüzle çalışmaktayız.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA