Özel Hasta Nakil Ambulansı

Özel Hasta Nakil Ambulansı

Özel Hasta Nakil Ambulansı

Acil durumlarda telefona sarılıp aradığımız ambulansların özel hasta nakil ambulansı hizmeti verdiğini çoğumuz bilmiyoruz.  Yaşlı, yürüme güçlüğü olan, yatalak, felçli hastalarınızın evden hastaneye kadar götürülmesi, doktoruna teslim edilmesi, tedavi veya kontrolün ardından tekrar eve getirilmesi için hasta nakil hizmeti vermekteyiz.  Gerekli durumlarda tedavi gördüğünüz hastaneden başka bir hastaneye nakliniz gerektiğinde, ister şehir içi ister şehir dışı olsun hizmetinizdeyiz.

Köy ve kasabalarda yaşayan çoğu insanın tedavi gördükleri sağlık kuruluşunun malzeme, cihaz  ya da uygulama eksikliklerinden dolayı farklı, tam donanımlı bir hastaneye sevki gerekebilmektedir. Bu durumda bizi hemen arayınız. Sizi bulunduğunuz sağlık kuruluşundan hızla alır ve tedavi göreceğiniz merkeze özel hasta nakil ambulansı ile hızla ve güvenle ulaştırırız.

Yatalak, felçli, ciddi bir yardımla hastaneye tedaviye gidecek olan hastalarınızı evdeki yataklarından alıp taşıma sedyeleri ile ambulansa, sarsmadan yerleştiriyoruz. Özel hasta nakil ambulansı ve acil yardım ambulansı hizmeti verirken araçlarımızın tıbbi teçhizat, yardımcı alet ve tıbbi ilaç bakımından eksiksiz olması için gereken tüm özen ve dikkati gösteriyoruz. Hastaneye nakil edilecek olan hastalarınız, yolda herhangi bir yardım ya da desteğe ihtiyaç duyması durumunda, sağlık personelimiz anında müdahale edebilir. Her hizmet sağlama sonrası ambulanslarımızdaki tıbbi teçhizat ve ilaçların kontrolü sağlanır, eksilenlerin yerine yenileri konur.  Gösterdiğimiz bu özen, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Evinden alınıp ambulansa yerleştirilen hastalarımız için sağlık personelimiz gereken ön bilgi kayıtlarını alır. Tedavi göreceği hastanede, hangi birime gideceği, doktorunun kim olduğu, tedavi aşamaları kaydedilir. Bu şekilde hastaneye ulaşıldığındaki zaman kaybı riski ortadan kaldırılmış olur. Solunum sıkıntısı yaşayabilen ve bunun gibi sağlık sorunları olan ve hastaneye kadar bu sağlık durumunun izlenmesi gereken hastalar için de alınan ön bilgi ile gereken önlemler alınır. Kullanılması gerekebilecek olan oksijen maskesi, boyunluk gibi ekipmanlar her zaman hazır bulundurulur.

Özel hasta nakil ambulansı hizmetimiz ile ve acil yaralanma, düşme, kalp krizi, solunum problemleri, kaza gibi durumlarında dünyaambulans.com adresindeki telefon numaralarından arayabilirsiniz. Acil yardım çağrılarınız hızla cevaplandırılacaktır. Yeterli sayıdaki sağlık personelimiz, hiçbir çağrınızı cevapsız bırakmayacaktır.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA