Özel Davetler İçin Kiralık Ambulans

Özel Davetler İçin Kiralık Ambulans

Özel Davetler İçin Kiralık Ambulans

Dünya Ambulans sağlık hizmetine, acil müdahaleye, hastaneden eve, evden hastaneye, hastaneden hastaneye nakil hizmetlerine ihtiyaç duyulan her an hizmet hazırdır. Özel davetler için kiralık ambulans, spor karşılaşmaları için özel ambulans, konserler için özel ambulans, fuar ve etkinlikler için özel ambulans, dizi setleri için özel ambulans, otomobil, motosiklet ve at yarışları için özel ambulans hizmetlerimizle 7/24 sizlerin yanındayız.

İl Ambulans Servisi Çalışma Yönetmeliği’ne uygun olarak verilen ambulans hizmetlerimiz, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye ve diğer Anadolu yakası bölgelerinde, ihtiyaç halinde Avrupa yakasında görevini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Komuta merkezinden gelen acil destek çağrılarına derhal cevap verilmekte, doktor ve sağlık teknisyenlerimizle derhal olay yerine intikal edilmektedir.

Planladığınız ve hiçbir aksiliğe izin vermek istemediğiniz organizasyonlarınızda, davetlilerinizin yaşayabileceği kaza risklerine karşı, ani sağlık sorunlarına karşı hazır bulundurabileceğiniz özel davetler için kiralık ambulans hizmetlerimizle daima yanınızdayız. Herhangi bir yaşanılacak olumsuz sağlık sorunlarında, olay yerinde acil müdahale ile hasta sağlığının korunması için çalışmaktayız. Hastanın ilk müdahale ardından, gerekli durumlarda derhal hastaneye sevk edilmesiyle yükümlüyüz. Önceliğimiz daima insan sağlığıdır. Her türlü organizasyonlarınızda sizlere özel davetler için kiralık ambulans hizmeti sunmaktayız.

Kalabalık organizasyonlarda, hiçbir sağlık sorunu olmayan kişiler dahi, gerek uzun süre ayakta kalmaktan, gerek kalabalık nedeniyle havasız kalınan kapalı ortamdan dolayı, gerekse açık hava organizasyonlarında yoğun güneşe maruz kalma riskinden dolayı sağlık problemi yaşayabilirler. Önleminizi almak için özel davetler için kiralık ambulans hizmetimizden yararlanın, bizlere sitemizdeki telefon hatlarımızdan ulaşın. Derhal sizin için ekibimizi hazırlayalım, belirlediğiniz yer ve saatlerde organizasyon alanında hazır bulunalım.

Şehir içi ve şehir dışı hasta nakillerinizde hizmetinizdeyiz. Tedavi gördüğünüz hastaneden farklı bir ildeki hastaneye nakillerinizde, aynı il sınırları içerisindeki hastane nakillerinizde gece gündüz bizleri arayabilirsiniz.

Ambulans personelimizin, şoför dahil olmak üzere ilk müdahale sertifikaları vardır. Düzenli olarak eğitimler yenilenmekte, ambulanslarda acil müdahalelerde vaka niteliğine göre en az bir doktor, bir sağlık teknisyeni, bir şoför bulunmaktadır. Tıbbi sarf malzemeleri, herhangi bir acil vakada müdahale edebilecek yeterliliktedir ve her vaka sonrası kullanılan malzemelerin yerine yenileri konulur. Araç temizliği ve malzeme kontrolü sürekli yapılan araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

 

 

 

 

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA