Özel Ambulans Servisleri

Özel ambulans servisleri içerisinde yönetmeliğe uygun herhangi bir adet dahi ambulansın bulunmaması gerekmektedir. Uygunluk belgesine sahip olmayan araçların ise sağlık hizmetleri için kullanılmaması gerekmektedir. Çevrenizde gördüğünüz, duyduğunuz ya da şahit olduğunuz bu tarz durumları vatandaşlık görevi olarak Sağlık Bakanlığı’na bildirmeniz gerekmektedir. İster özel, ister devletin ambulansları olsun tamamında bu uygulama mevcuttur. Hiçbir şekilde özel veya devlet ayrıma tabi tutulmamaktadır. Sağlığın şakaya gelmediği açık bir gerçektir. Bu sebeple sağlık hizmeti vermeye yarayan bu araçlar hem ekipman, hem donanım hem de içinde görev yapan personel bakımından eksiksiz olmalıdır. Eksik bir kadro hiç kadrodur. Çünkü bir ekibin elemanlarından bir tanesinin gitmesi döngüyü bozacaktır. Bu sebeple de sizlere tavsiyemiz ambulanslarda gördüğünüz ya da yaşadığınız eksiklikleri özellikle belirtmenizdir.

Özel ambulans servisleri kapsamında firmamızda görevli tüm ambulanslarımız prosedüre uygun olarak dizayn edilmiştir. Firmamızdan alacağınız hizmet neticesinde hastaların konforunun bizim için önemli olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz. Gerek hasta nakli gerekse özel olarak yapılan taleplerde yönlendirilen tüm araçlarımız rutin bir kontrolle sağlıklı bir şekilde yola çıkarılmaktadır. Firmamız herşeyden evvel kaliteli bir hizmet sunma, kişinin kendini güvende hissetmesini sağlama, hızlı ve çözümcü olma gibi konularda azami özen göstermektedir. Bu sebeple hizmet araçlarımızı da usulune uygun bir şekilde hizmete sokmaktayız. Yeni bir ambulans alındığında eksik bir adet donanımı bulunsa dahi hizmete sunmamaktayız.

Özel ambulans servisleri Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsatlarla hizmete sunulmaktadır. Araç içi dizaynlarda en çok dikkat ettiğimiz konu ise hastanın rahat bir şekilde sağlık kuruluşuna taşınmasına elverişli bir ortam oluşturmak, araç içerisinde görev alacak sağlık personellerinin de işlerini yapmalarına engel olacak sorunların oluşmamasına özen göstermektir. Örneğin, araç içerisinde acil müdahale gerektiren durumlarda yeterli miktarda sağlık ürünü bulunmuyor ise herşeyden önce hizmet veren firmanın ciddiyetinden şüphe edilecektir. Firmamız sağlık hizmeti verme bilincinde olan, sektörde yer alan rakipleri arasında güven ve kalite bakımından en sık tercih edilen işletmeler arasında yer almakta olup, bunun ise en önemli sebeplerinin başında işini ciddiye alan bir işletme olmamız gelmektedir.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA