Özel Ambulans Kiralık

Özel ambulans kiralık oluyor mu? Elbette ki ihtiyaç halinde kullanımınıza sunulan özel ambulansları kiralamak mümkündür. Spor müsabakaları, dizi ya da film çekimleri gibi ihtiyaçlarınız için kiralayabileceğiniz gibi, hastanızı bir yerden bir yere nakletmek için de kiralamanız mümkündür. Mamulunuz devlet hastanelerinin bünyesinde bulunan ambulanslar çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Bu yetersizlik de kiralama hizmeti sunan firmaların doğmasına yol açmıştır. Ancak şunu unutmamanız gerekir ki her firmadan ambulans kiralanmaz. Size dürüst ve saygın bir hizmet sunan firmaları tercih etmeniz halinde alacağınız hizmetten memnun kalabilirsiniz. İşletmemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmalar arasında yerini almıştır. İstanbul genelinde hangi ilçede olursanız olun, belirli bir ücret karşılığında ihtiyacınız olan ambulanslarımızı kiralamanız mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımız aracılığı ile bizleri aramak olacaktır.

Özel ambulans kiralama hizmeti alacağınız zaman firmamıza ambulanslarımızın uygunluğunu kontrol edebilmemiz amacı ile en azından bir gün öncesinde ulaşmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda üst üst çakışmalar yaşanabilmektedir. Hal böyle olunca da yoğunluk sebebi ile anlık taleplere cevap verememekteyiz. Herhangi bir organizasyon için ambulans kiralayacaksanız organizasyon tarihinden bir hafta önce bize ulaşın. Bu durumda sizler için uygun bir ambulansımızı bloke ederek, rezervasyon gerçekleştirir, anlaşmış olduğumuz gün ve saatte de ambulanslarımızı tarafınıza yönlendirebiliriz. Bazı durumlarda hizmet taleplerinde birden fazla ambulans istenmektedir. Elimizdeki müsaitlik durumuna göre yine birden fazla taleplerinizde de yardımcı olmaktayız. Ambulans kiralarken yanında sağlık personeli isteniyor ise bunun da kesinlikle belirtilmesi önem arz etmektedir. Sağlık personeli olmadan sadece ambulans şoförü ile birlikte talepte bulunacaksanız, sağlık personellerimizi diğer hizmet talep edenler için hali hazırda bulundurmaktayız.

Özel ambulans kiralama talep ederken, ambulansın hangi iş için kiralanacağını, ambulansın sevk noktasını açık bir adresle belirtmeniz gerekmektedir. Belirtilmemesi halinde ambulansın gönderileceği yer belli olmayacağı için sorunlar meydana gelebilir. Örneğin, bir statyumda resmi bayram kutlamaları için talepte bulunuluyor ise muhakkak sağlık personeli dahil kiralama önermekteyiz. Acil müdahale gerektiren durumlarda konusunda uzman bir sağlık ekibi anında olay yerinde müdahalede bulunarak en yakın sağlık kuruluşuna ulaşım sağlamaktadır.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA