Özel Ambulans Hizmetleri

Özel Ambulans Hizmetleri

Özel Ambulans Hizmetleri

Özel ambulans hizmetleri, Dünya Ambulans tarafından uzman personel ve özel tasarımlı araçlar tarafından sunulan hizmet türlerinden biridir. Sunulan bu hizmet, insan sağlığını doğrudan etkilemektedir. Hasta nakil işlemleri, acil yardım hizmetleri gibi ambulans ihtiyacı duyulan yararlanılan tüm işlemlerde kusursuz bir hizmet sunulması esastır. İşletmemiz, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek hizmet kalitesini her geçen zaman daha da artırmaktadır. Özel ambulans hizmetlerinden yararlanmadan önce irtibat kurulacak olan işletmenin araç donanımına ve personel uzmanlığına dikkat edilmelidir. İşletmemiz, tam donanımlı araçları ve konusunda uzman olan deneyimli personeli ile tüm ihtiyaçları beklentilerin çok daha ötesinde karşılamaktadır. Hizmet alınacak oban işletmenin doğru bir işletme olup olmadığını anlamak için de sunduğu referansların kontrol edilmesi yeterli olmaktadır.

Özel ambulans hizmetleri, acil yardım ve hasta nakil ambulansı olarak iki farklı türde sunulmaktadır. Dünya Ambulans olarak gerek acil yardım gerekse hasta nakil ambulanslarını eksiksiz olarak hizmete sunmaktadır. Dünya Ambulans olarak işletmemizin acil yardım ambulanslarında kırmızı şerit, monitör ve defibrilator, transport ventilator, pulse oksimetre, infüzyon pompası gibi ekipmanların yanı sıra tüm acil müdahalede kullanılan malzeme ve ilaçlar gibi daha çok yoğun bakıma uygun tıbbi donanımlar ilave olarak yer almaktadır. Acil yardım ambulanslarında doktor ya da paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilk yardım sertifikalı sürücüden meydana gelen 3 kişilik ekip yer almaktadır. Bu sayede acil müdahale çok daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Acil yardım ve nakil ambulanslarında hastanın transferinden evvel hastayı izleyen hekim ya da klinikle görüşülmekte, bu sayede gerekli tıbbi ekipman ve sağlık ekibi, hastanın durumuna göre yeniden düzenlenebilmektedir. Planlı transferlerde ise hasta, farklı şehirlere de gönderilebilmektedir. İşletmemizdeki görevli sürücüler konusunda uzmandır ve ilk yardım eğitimi almıştır. Ayrıca belli dönemlerde sertifikasyonları yenilenmektedir. Ambulanslarımız teknik olarak en son teknoloji ile tasarlanmış mobil haberleşme sistemleri, telsiz ve araç takip sistemlerine sahiptir. Ambulanslarımız periyodik olarak kontrol edilmektedir. Dünya Ambulans olarak sunduğumuz özel ambulans hizmetleri kapsamında hem acil ambulans hem de özel hasta nakil ambulansı olmak üzere ambulans ve hasta taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA