Özel Ambulans Birimi

Özel ambulans birimi olarak acil ambulans taleplerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Birimimizde görevli ambulanslar Yönetmeliğe uygun şekilde dizayn edilmiştir. Gerekli tüm tıbbi cihazlar ve ekipmanlarla hizmet sunmaya hazır bir şekilde bekletilmektedir. Sağlık hizmetleri sunan birçok firmadan farkımız 7/24 hızlı ve çözümcü yaklaşımla sizlere hizmet vermemizdir. Memmuniyetiniz için gerekli tüm özveriyi gösteren sağlık personellerimiz firmamızda görev yapmaktadır. Başlıca sunduğumuz hizmetler, acil ambulans temini, hasta nakil ambulansı, kara ambulansı, organizasyon için temin edilen ambulans hizmeti, şehirler arası hasta naklinin gerekli olduğu durumlarda şehirler arası hizmet, kiralık özel ambulans hizmeti, 7/24 acil sağlık hizmetleri, 7/24 tıbbi danışmanlık hizmeti, spor müsabakaları için özel ambulans hizmeti, dizi çekimlerinde kullanılmak üzere verilen ambulans hizmetidir.

Özel ambulans birimi olarak birinci amacımız sağlık konusunda yardıma ihtiyacı olan kişilere destek vermektir. Bu desteği ise ister sağlık personeli ile isterseniz de sadece araç olarak da sunabilmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Hasta nakli için tarafımaz gelen taleplerde hasta yakınından gerekli bilgileri edindikten sonra olay yerine hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktayız. İstanbul genelinde ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olmak için maksimum çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Saygın bir işletme olarak, güvenilir, konusunda uzman bir ekip ile tecrübeli sağlık hizmetleri sunmaktayız. Dürüst ve iş ahlâkı ile çalışma prensiplerine sahip olan tüm ekibimiz sizleri en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırmak adına hizmet sunmaktadır.

Özel ambulans birimi olarak sorumluluklarının bilincinde olan bir firmanın parçası olduğumuzu belirtmek isteriz. Birimimizde görevli olan tüm personellerin tecrübeli, eğitimli ve güler yüzlü kişilerden oluştuğunu da ayrıca belirtmekte yarar görmekteyiz. İşini severek yapan kişilerden oluşan birimimizden alacağınız her türlü sağlık hizmetinde sevdikleriniz adına gözünüz arkada kalmasın. Son teknoloji tıbbi cihazların bulunduğu araçlarımızın rutin bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Sağlık hizmeti götürdüğümüz her bir kurum ve kuruluş veyahut bireysel taleplerde sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz. Sağlık sektöründeki tüm gelişmelere ayak uydurmayı kendine ilke edinen bir firma olarak tüm birimlerdeki denetimleri aksatmadan gerçekleştirmekteyiz. Unutmayın ki herşey sağlığınızı korumak için.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA