Özel Ambulans Acil Sağlık Hizmeti

Özel ambulans acil olarak müdahale edilmesi gereken durumlarda tarafınıza minimum süre içerisinde ulaşmaktadır. Ancak burada sizlerin de dikkatli olması gereken bir durum söz konusudur. Telaş ile vereceğiniz adreste hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Yapacağınız en ufak bir hata kaybedilecek dakikalar demektir. Acil müdahale gerektiren trafik kazası, iş kazası gibi durumlarda yapılan taleplerde tam teçhizatlı ambulanslarımız ve tecrübeli konusunda uzman ekibimiz hızla sizlere ulaşmaktadır. Olay yerinde gerekli müdahalelerde bulunduktan sonra hastanın en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırılması sağlanmaktadır. Bir insan hayatı için saniyelerin dahi önemi büyüktür. İç kanama geçiren bir hastanın acil olarak hastaneye ulaştırılmaması durumunda hayatını kaybetme riski büyük olacaktır. Bu tip olayların sayısını arttırmak mümkündür. Aklınıza gelebilecek her türlü acil talepte iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın.

Özel ambulans acil durumlar haricinde çağırılmamalıdır. Keyfi olarak biryerden bir yere gitmek için kullanılacak vip araçlar değildir ambulanslar. Özel olarak hizmet sunan bir firma oluşumuz sizlere taksi hizmeti sunduğumuzu göstermemektedir. Yapacağınız bu taleplerle çağrı merkezimizden aldığınız her saniyenin bir hastanın hayatı için ne kadar önemli olduğunu düşünmeniz gerekmektedir. Malesef ki bu tip durumlar halen yaşanmakta olup, sağlığı ciddiye almayan birçok bilinçsiz insan tamamıyla alay konusu yapabilmek adına firmamızın çağır merkezi telefonlarını meşgul etmektedirler. Herşeyden önce sunduğumuz hizmetin bir sağlık hizmeti olduğu unutulmamalıdır. Her ne kadar özel bir firma olsak dahi Sağlık Bakanlığı tarafından verilen izinler ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Özel ambulans acil müdahale gerektiren durumların haricinde de hizmet sunmaktadır. Örneğin, bir diyaliz hastası için yakınları özel ambulans talebinde bulunarak hasta nakil hizmeti alabilmektedirler. Hasta evinden alınarak tedavi olacağı hastaneye getirilmekte ve yine talep doğrultusunda hastaneden de evine ulaştırılmaktadır. Tıbbi donanım olarak eksiksiz olan araçlarımızda meydana gelebilecek her türlü acil duruma müdahale edecek niteliklerde sağlık personellerimiz bulunmaktadır. Hastanın evinden alınıp sağlık kuruluşuna kadar götürülmesi esnasında olası bir sağlık sorununun meydana gelmesi halinde acil müdahalede bulunmaktadır. Firmamız sağlık hizmetleri sunduğunun bilincinde olan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan sayılı işletmeler arasında yer almaktadır.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA