Kiralık Ambulans Kullanım Alanları

Kiralık Ambulans Kullanım Alanları

Kiralık Ambulans Kullanım Alanları

Ambulanslarımız ve sağlık ekibimiz, sizi en hızlı ve güvenli bir şekilde, en yakın sağlık kuruluşuna transfer etmek üzere, 7 gün 24 saat görev başındadır. Tam donanımlı ambulanslarımız, gereken durumlarda acil müdahale için daima hazırdır. Kiralık ambulans kullanım alanları değerlendirilerek, olabilecek her ihtimal değerlendirilmiş, yönetmeliklerin de belirttiği ölçülerde tüm tıbbi sarf malzemesi ve ilaçlar eksiksiz olarak araçlarımıza yerleştirilmiştir. Oksijen tüpü, boyunluk, tansiyon cihazı, faraş sedye, sırt tahtası, atel seti, acil doğum müdahale seti, serum seti ve daha birçok acil müdahale malzemesi her türlü kiralık ambulans kullanım alanları için hazır bulundurulmaktadır.

Kaza, düşme, darp, intihar girişimi, kalp krizi, solunum yetmezliği gibi acil vakalar,  kiralık ambulans kullanım alanları arasında talep yoğunluğu an fazla olan sınıfı oluşturur. Gerek kişilerden gerek hastanelerden gelen taleplere, bekletilmeden cevap verilmektedir. Çok sayıdaki aracımız ve yeterli personelimiz sabah akşam canla başla hayat kurtarmaktadır.

Yatalak, felçli hastalar, yürüyemeyecek durumda olan yaşlıların tedavileri için evden hastaneye götürülmeleri, tedavilerinin ardından hastaneden tekrar eve getirilmeleri kiralık ambulans kullanım alanları sıralamasında ikinci sıradadır. Çeşitli nedenlerle hastaneler arası hasta transferleri de bu sınıfta değerlendirilebilir.

Spor müsabakaları, hem müsabakanın türüne göre sporcu yaralanmalarının yaşanabileceği, hem de izleyicilerin yoğunluğundan dolayı olabilecek kargaşadan kaynaklanabilecek yaralanmalar için ambulans bulundurulması gereken alanlardır. Sporculara olay anında acil müdahale ve gerekli durumlarda hastaneye sevk Dünya Ambulans olarak verdiğimiz ambulans hizmetleri arasındadır. Seyirciler arasındaki münakaşa ve kavgalar sonucu olabilecek yaralanmalar, seyircilerden birinin yaşayacağı bir sağlık problemi, yoğun güneş altında oynanan müsabakalarda yaşanabilecek baygınlıklar alanda ambulans bulundurma zorunluluğunu da beraberinde getirir.

Spor karşılaşmaları gibi, konserler, mitingler, otomobil ve motosiklet yarışları, fuar alanları, at yarışları, izdiham olabilecek açılışlar, özel davetler ve bunun gibi daha birçok alan kiralık ambulans kullanım alanları arasındadır. İnsan olan her yerde ve kalabalığın olduğu her yerde ambulans bulundurulması, acil müdahaleler için önemlidir. Otomobil ve motosiklet yarışları gibi tehlike derecesi yüksek organizasyonlarda mutlaka birkaç ambulans hazır bekletilmelidir. Dünya ambulans olarak, gereken her alanda acil müdahale ve hastaneye sevk işlemleriniz için hizmetinizdeyiz.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA