Kiralık Ambulans İstanbul

Kiralık Ambulans İstanbul

Kiralık Ambulans İstanbul

Kiralık ambulans İstanbul içi İstanbul dışı hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getiren Dünya Ambulans, tam donanımlı araçları ile kalite ve konforu bir arada sunmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı kiralık ambulans hizmeti ile İstanbulluların hizmetinde olan işletmemiz, Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun araçları ile tüm beklentileri en üst seviyede karşılamaktadır. İşletmemiz tüm araçlarını Sağlık Bakanlığının özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır ve Bakanlık tarafından da kuruluşumuz ruhsatlandırılmıştır. Tüm ambulanslar, hastanın ve sağlık personelinin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Ambulanslar eksiksiz ekipman ile donatılmıştır. Ayrıca görevli personelin tamamı, konusunda uzmandır. İşletmemiz, acil yardım ambulansı ya da hasta nakil ambulansını kiralık olarak sunmaktadır. Bu araçların kiralanabilmesi için tek yapılması gereken sözleşme imzalamaktır. Sözleşmede araçların kiralama süresi ve kiralama bedeli yer almaktadır

Kiralık ambulans İstanbul hizmetinde araçlar, ihtiyaca göre günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralanabilmektedir. Kiralanan araçların tamamı en son modeldir ve bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Dünya Ambulans, sağlık personeli ya da personelsiz ambulans kiralama hizmeti sunmaktadır. Ambulans kiralamak için firmaların farklı ihtiyaçları olabilmektedir ve işletmemiz, her ihtiyaca uygun ambulans sunmaktadır. Firmamız, alışveriş merkezleri, spor salonları, spor merkezleri, hastaneler, tıp merkezleri, fabrikalar, şantiyeler, resmi kurumlar ve özel kuruluşlar için kiralık ambulans hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz, her kuruluş için ihtiyaca göre ayrı ambulans göndermekte ve belirtilen süre kadar arzu edilen yerde hem acil sağlık hizmetlerinin hem de hasta ve yaralı nakledilmesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Dünya Ambulans, organizasyonlarda da kiralık ambulans hizmeti sunmaktadır. Fuar, konser, maç, festival ve benzeri tüm organizasyonlarda tıbbi destek gerektirecek tüm acil durumlar için ambulans hizmeti veren işletmemiz, organizasyon sırasında gerçekleşebilecek tüm sağlık sorunlarına anında müdahale edebilecek personel ve aracı sunmaktadır. Bu sayede hasta ya da yaralı, en kısa süre içinde tam teşekküllü bir sağlık merkezine ulaştırılmaktadır. Kiralık ambulans İstanbul işletmesi olan firmamız, İstanbul’un her noktasındaki kurumlara ve organizasyonlara ambulans kiralamaktadır. Kiralama fiyatları, ambulansın donanımına, personelli olup olmamasına, kiralama süresine bağlı olarak değişmektedir.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA