Kiralık Ambulans Hizmeti

Kiralık Ambulans Hizmeti

Kiralık Ambulans Hizmeti

Kiralık ambulans hizmeti, Dünya Ambulans tarafından sunulan bir hizmet türüdür. VIP ambulansları ile Türkiye’nin her noktasına hizmet götüren işetmemiz, şehir içi ve şehir dışı hasta nakli konusunda her ihtiyaca uygun çözüm sunmaktadır. İleri sürüş teknikleri eğitimi almış ekibimiz ve tam donanımlı ambulanslarımızla kiralık ambulans hizmetinde güven ilkesi ile hareket eden firmamız, tüm beklentileri en üst seviyede karşılamaktadır. Firmamızdan günlük, aylık ya da yıllım ambulans kiralama hizmetinden yararlanılabilmektedir. Özel sağlık kuruluşlarına, şantiyelere, spor organizasyonlarına, diğer organizasyonlara, alışveriş merkezlerine ve konserlere ambulans kiralama hizmeti veren işletmemizden, sağlık personeli ve sürücü şeklinde ya da sadece araç şeklinde alınabilmektedir. Kiralık ambulans hizmetini Türkiye geneline veren firmamızda onlarca ambulans yer almaktadır ve ambulans filomuz her geçen gün genişlemektedir.

Kiralık ambulans hizmeti genel olarak şantiyeler, fabrikalar, toplu yaşam ve toplu çalışma alanlarına hizmet veren firmalar tarafından istenmektedir. Bu hizmet türünde çalışma alanına ve ihtiyaca göre ambulans türü ve donanımı belirlenmekte, fiyatlandırma da buna göre yapılmaktadır. Personelli ambulans kiralama hizmetinde personel sayısının fiyatı etkileyen en önemli faktör olduğu unutulmamalıdır. Aracın bakım, trafik sigortası, kasko ve benzeri giderler firmamıza aittir. Kiralık ambulans hizmeti genelde hasta nakil ambulansları ile sunulmaktadır ancak acil yardım ambulansı olarak da araç kiralanması söz konusu olabilmektedir. Dünya Ambulans, acil yardım ambulansı olarak da ambulans kiralama hizmeti sunmaktadır. Gerek acil yardım ambulansı gerekse hasta nakil ambulansı, Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı yönetmeliklere uygun olarak tasarlanmıştır. İçindeki donanım yönetmelikle belirtilen kriterlere uygundur.

Kiralık ambulans hizmetinden sadece araç ile sınırlı olarak da yararlanılabilmektedir. Bu durumda araçlar personelsiz olarak teslim edilmektedir. Araç kiralama hizmetinden yararlanılırken belli bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşmede ambulansın ne kadar süre ile kiralandığı belirtilmektedir. Arzu edilen süre kadar ambulans kiralanması mümkündür. Ayrıca kiralık ambulansın il sınırları içinde kullanılması da zorunlu değildir ancak kiralama işleminden sonra hizmet vereceği ilin sağlık müdürlüğüne başvurularak aracın kiralandığı sürenin bildirilmesi gereklidir. Çünkü ambulansların çalışma iznini Sağlık Bakanlığı vermektedir. Sağlık Bakanlığı’nın illerdeki temsilcileri de il sağlık müdürlüğüdür. Bu nedenle kiralık ambulans hizmeti ile kiralanan tüm araçların ilgili müdürlük tarafından onaylanması şarttır,.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA