Kiralık Ambulans Firması

Kiralık Ambulans Firması

Kiralık Ambulans Firması

Kiralık ambulans firması, son model donanımlı araçları ile hizmet veren, personeli gerekli eğitimleri almış olan, hizmet kalitesi en üst seviyede bulunan bir firma olmalıdır. Çünkü söz konusu insan sağlığıdır ve insan sağlığı, profesyonel olmayan ellere teslim edilmeyecek kadar önemli ve özeldir. Dünya Ambulans, uzman ekipleri, güvenli ve konforlu araçları ile kiralık ambulans hizmeti sunan sektördeki önemli firmaların başında gelmektedir. Özel ambulans firması her geçen gün artmaktadır ancak hepsinin hizmet kalitesinin çok üst seviyede olduğunu söylemek mümkün değildir. Çünkü halen işini yönetmeliğe uygun, hasta memnuniyeti odaklı ve uzman bir ekiple yapan firma bulma konusu halen tartışılmaktadır. Kiralık ambulans hizmetinden yararlanmak için güvenilir, deneyimli, saygın hizmet veren kuruluşlardan destek alınmalıdır.

Dünya Ambulans, hastalarımızı evden sağlık kuruluşuna veya sağlık kuruluşundan eve nakledilmesini sağlarken en iyi hizmet garantisi sunmaktadır. Firmamızın hedefi, kaliteli, güvenli, konforlu, hızlı hizmet veren ambulans firması olmaktır. Sağlık alanındaki gelişmeleri an be an takip eden firmamız, tıbbi ve etik kurallar çerçevesinde hizmet sunmakta, hasta memnuniyeti odaklı bir faaliyet gerçekleştirmektedir. Kurumsal bir yapıya sahip olan işletmemiz, verilen hizmetin önemini kavramış, müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmuş, tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir. Kiralık ambulans firması olarak tam donanımlı araç filosu ile sektörün önde gelen kurumlarından biri olan işletmemiz, onlarca araçlık filosu ile tüm beklentilere cevap verecek altyapıya sahiptir.

Dünya Ambulans, kiralık ambulans hizmetinde acil yardım ambulansı ve hasta nakil ambulansı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Acil yardım ambulansı, içinde bulunan tıbbi ekipman ve eğitimli personelleri ile hayat kurtarıcı araçlardır. Acil yardım ambulanslarında hekim başta olmak üzere paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilk yardım eğitimli sürücüler bulunmaktadır. Arzu edildiğinde acil yardım ambulansları, personeli ve personelsiz olarak kiralanabilmektedir. Kiralama fiyatları da aracın özelliğine ve personel durumuna göre değişmektedir. Kiralık ambulans firması olarak hasta nakil ambulansı da kiralanmaktadır. Hasta nakil ambulansı; tıbbi tetkik ve tedavi amaçlı herhangi bir sağlık merkezine nakli yapılacak hastanın konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamasını amaçlamaktadır. Dünya Ambulans, bu tip ambulansları da yeterli personel ile kiralamaktadır. Ancak isteğe göre bu ambulanslar da personelsiz olarak kiralanabilmektedir.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA