Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel ambulans hizmetini Dünya Ambulans olarak, sağlık bakanlığından ruhsatlı ve son teknolojik tasarımı ile özel ambulans hizmetleri vermekteyiz. Dünya Ambulans olarak hastalarımızın güvenlik ve konforuna öncelik vermekte ve bunu bu konuda profesyonelleşmiş ekibimiz ile vermekteyiz. Bu güne kadar verdiğimiz, dakik, hızlı ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde, özel ambulans İstanbul da en iyi ve en uygun fiyat ile ilk sıralarda yer almaktayız. Dünya Ambulans, 7 gün 24 saat tüm İstanbulluların ve diğer illerimizin hizmetindedir. Ambulans ve acil yardım konularındaki dünya üzerindeki tüm yenilikleri, en kısa sürede firmamızda da uygulamaktayız.

Özel Ambulans Ücretleri

Ülkemizde özel ambulans ücretleri, firmalara göre değişiklik gösteriyor. Birçok firma ise, ilave hizmetler bahane ederek, ekstra ücretler çıkarmaktadır. Dünya Ambulans olarak, sitemizde yayınladığımız ücretler haricinde hiçbir ücret talep etmemektedir. Böylece hasta ve hasta yakınlarımız, kendi durumlarının yanında bir de ücreti düşünmemektedir.

Şehir içi özel ambulans fiyatları

Başlangıç ücreti 150 TL + km başına 5 TL

Şehirler arası özel ambulans fiyatları

Başlangıç ücreti 150 TL + km başına 4’dir.

özel ambulans

özel ambulans profesyonel ekibimiz.

İstanbul Özel Ambulans

Tüm ambulanslarımız bakımlı ve yeni araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımızın iç dizaynları, sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun ve hastaların konforu için düzenlenmiştir. Şoförlerimiz, yılların tecrübesine sahip, uygun ehliyet ve belgeli, ayrıca düzenli sağlık muayeneleri yapılmış, ilk yardım sertifikası olan kişilerden oluşmaktadır. Ambulanslarımızda bir adet paramedik veya doktor ile acil tıp teknisyeni bulunmaktadır. Firma olarak araçlarımızda acil yardım için gerekli olan her türlü cihaz ve ekipman ile ilaçları bulundurmaktayız. Ayrıca, araçlarımız en sıcak ve soğuk havalarda hastalarımızı uygun koşullarda taşıyacak, sistemlere sahiptir.

Özel Ambulans Hizmetlerimiz

Dünya Ambulans olarak standart ambulans hizmetlerinin yanı sıra, alternatif ambulans hizmetleri de sunmaktayız.

Hizmetlerimizi genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Özel ambulans ile hasta nakli : hastaların en yakın hastaneye veya hasta ve yakınlarının istediği sağlık kuruluşuna, en kısa sürede kontrollü olarak naklini yapıyoruz.
  • Özel kiralık ambulans : özel toplantı veya organizasyonlar için günlük, haftalık veya aylık olarak ambulans kiralaması yapmaktayız. Kiralama içinde, ambulans personelimiz de dahil olmaktadır.
  • Acil yardım
  • Tıbbi danışmanlık
  • Özel hasta refakat hizmetleri : sertifikalı hasta bakım personelimizle bu hizmeti vermekteyiz.
  • Cenaze nakli : cenazeleri uygun koşullarda, istenilen hastanelere naklini sağlıyoruz. Ayrıca, istenmesi durumunda cenazelerin diğer şehirlerden nakillerini de sağlamaktayız.
  • Yoğun bakım hasta nakli : özel bakım gerektiren, yoğun bakım hastalarının nakillerini gerçekleştirecek donanıma sahip bulunmaktayız.
  • Organ nakli : nakil için gelen organların, nakle uygun koşullarda taşınmasını gerçekleştiriyoruz.
  • Medikal eskortluk hizmeti : iş gezisi, toplantı veya seyahat esnasında oluşan sağlık sorunlarına, profesyonel ilk yardım desteği veriyoruz.
  • VIP sağlık hizmeti : yurt içi ve yurt dışından gelen önemli şahsiyetler ve özel konuklara VIP sağlık hizmetleri vermekteyiz.

Dünya Ambulans olarak ayrıca spor müsabakalarına, fuarlara ve özel gösterilere de ambulans ve sağlık ekibi desteği sağlamaktayız.

Şehir içi ve Şehirler arası Özel Ambulans

Dünya Ambulans olarak, özel ambulans hizmetlerimizi sadece İstanbul il sınırları ile kısıtlamıyoruz. Yurt içindeki tüm şehirlerimize, yurt dışı ülkelere ve yurt dışı ülkelerden de özel ambulans hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, hasta nakillerini mesafe ve aciliyet durumuna göre talebinize en uygun zamanda yapmaktadır.

HEMEN ARA