Kiralık Ambulans

Kiralık Ambulans

Dünya Ambulans olarak şehir içi ve şehirler arası ambulans kiralama hizmeti veriyoruz. Bu sayede hastaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Kişilerin ihtiyaç duymalarında uygun fiyatlarla kiralama hizmeti veriyoruz.

Kiralık Ambulans

Kiralık ambulans hizmetimizle hastaların güvenli bir şekilde hastanelere ya da evlerine taşınmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hastaların özel araçlarla taşınması sırasında görebilecekleri zararların önüne geçiyoruz. Hastaları güvenli bir şekilde ambulansa indirip bindirebiliyoruz.

Ayrıca hasta taşıma hizmeti veren ambulanslarımız tam donanımlı ambulanslar oluyor. Bu sayede hastaların tedavileri aksamıyor hem de taşıma sırasında mağdur olmuyorlar. Hastada ani değişin krizlere ve rahatsızlıklara müdahale edebilmek için gerekli olan tüm malzemeler ambulans içinde hazır bulunuyor. Bu sayede hastaya anında müdahale edilebiliyor.

Özel Ambulans Kiralama

Hastalar için kiralamakta olduğumuz ambulanslarda hastanın durumuna bağlı olarak görevli doktorlar bulunuyor. kişiler isterlerse doktorları da kiralama hizmetine bağlı olarak talep edebiliyorlar. Bu sayede hastanın olası ani rahatsızlıklarında doktorlar müdahale edebiliyorlar. Ayrıca ambulansta bulunan doktorlar hastanın durumunda yaşanan değişiklikleri hastanın kendi doktoruna sürekli olarak bildirebiliyorlar. Bu sayede hastanın hastalığının ilerleyişi kontrol altına alınabiliyor ve geç olmadan önlem alınabiliyor.

Şehir içi ve Şehirler arası Kiralık Ambulans

Dünya Ambulans olarak kiralama hizmeti verdiğimiz ambulanslarımızla hastaların güvenli bir şekilde taşınmalarını gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz ambulans araçlarının tüm bakımları yapılmış olarak trafiğe çıkmalarını sağlıyoruz. Böylece ambulans hizmeti alan müşterilerimizin yolda mağdur duruma geçmelerinin ve özellikle hastaneye yetişemeyen hastaların kayıplarının önüne geçiyoruz. Ayrıca ambulanslarımızı deneyim sahibi olan şoförlerimiz kullanıyorlar. Bu sayede hastalar taşınmaları gereken hastaneye ya da eve güvenli bir şekilde taşınabiliyorlar.

kiralık ambulans

kiralık tam donanımlı ambulanslar

Ambulans Kiralama Hizmetleri

Belirli hastalar için ambulans kiralamaları hizmeti dışında çeşitli kurumlar ve merkezler için özel ambulans kiralama hizmetleri veriyoruz.

Ambulansların kiralanması için hizmeti verdiğimiz alanlardan bazıları şunlardır;

  • Alışveriş merkezi ambulans kiralaması
  • Spor salonu ambulans kiralaması
  • Fabrika ambulans kiralaması
  • Şehirlerarası ambulans kiralaması
  • Şantiye ambulans kiralaması
  • Maden arama şantiyeleri ambulans kiralaması
  • Devlet kurumları ambulans kiralaması

Bu alanlar dışında ambulansa ihtiyaç duyulabilecek her alan için kiralama hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenlerin bizimle iletişime geçmeleri yeterli oluyor.

Kiralık Ambulans Fiyatları

Hastalar ve olası hastalar için kiralama hizmeti verdiğimiz ambulanslarımızın fiyatları verilecek hizmetini kapsamına göre değişiklik gösterebiliyor. Ambulansla hasta taşınacaksa taşıma mesafesi ve hastaya doktorun bakacak olması durumunda fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

Şehir içi özel ambulans fiyatları

Başlangıç Ücreti : 150 TL + km başına 5 TL

Şehirler arası özel ambulans fiyatları

Başlangıç ücreti : 150 TL + km başına 4’dir.

Bunun dışında ambulansta bulunması gereken ekstra ekipmanlarda fiyatı artırabiliyor. Ancak firma olarak kiralama ücretini hak edecek şekilde kiralama hizmeti veriyoruz. Özellikle hastaların zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu yönetmeliklere bağlı olarak hizmet verdiğimiz için hastaların ve hasta yakınlarının mağdur duruma düşmelerini engelliyoruz. Sizlerde hastanız için ambulans hizmeti almak isterseniz firmamıza ulaşabilir ve donanımlı ambulanslarımızdan kiralayabilirsiniz.

HEMEN ARA