Hastane Çıkışı Özel Ambulans Hizmeti

Hastane çıkışı özel ambulans taleplerinizi firmamıza gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Hastaneden çıkarken yürür durumda olmamanız, kendinize ait özel aracınızın olmaması, bulunduğunuz hastanenin ambulanslarının bu hizmeti sunmuyor olması gibi sebepler ile firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanmanız mümkündür. Sonuç itibari ile mağdur durumda kalmamanız firmamız açısından önem arz etmektedir. Hastanede yatan hastaların büyük bir rahatsızlığı, hareket etmesine engel bir durumu olmaması halinde hastaneden kendi imkânları ile ayrıldıkları bilinmektedir. Ancak, bazı durumlarda ameliyatlı bir hastanın, sezeryan doğum yapmış bir bayanın kendine ait bir aracı olmaması halinde ambulans hizmetine ihtiyaç duyacağı bir gerçektir. Çoğu hastane hastaneden çıkarken hastalarına bu hizmeti sunamamaktadır. Bunun en önemli sebeplerinin başında ambulansların sadece acil durumlarda hizmet vermesi gelmektedir. Bu tarz durumlar da firmamız gibi özel hizmet sunan firmalardan hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Hastane çıkışı özel ambulans taleplerinizi yaparken firmamızı aradığınızda çağrı merkezi yetkililerimize bulunduğunuz hastanenin tam konumunu bildirmenizde yarar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ambulans ile birlikte sağlık personeli taleplerinizin olup olmadığını da belirtmeniz istenmektedir. Sağlık personelimiz konusunda uzman bir ekipten oluşmakta olup, gerekli görüldüğü hallerde acil müdahale için ambulanslarımız ile birlikte gelmektedir. Ancak sadece hastaneden evinize naklinizi istiyor ve sağlık personeline gereksinim duymuyorsanız bu durumun da yetkililerimiz ile paylaşılması doğru olacaktır. Özel durumu olan hastaların hastaneden çıkışı esnasında muhakkak ambulans içerisinde sağlık görevlisi bulunması gerekmektedir. Hastaneden çıkarken genel  durumu iyi olan bir hastanın aniden göstereceği bir reaksiyon sonucu hayati tehlike atlatması muhtemeldir. Bu gibi riskleri sıfırlamak adına sağlık personeli ile birlikte özel ambulanslarımızı talep edebilirsiniz.

Hastane çıkışı özel ambulans ücretlerimizin ne olduğuna ilişkin en sağlıklı bilgiyi çağrı merkezimizden ya da firma yetkililerimizden edinmeniz doğru olacaktır. Ücret bilgisinin tarafınızla paylaşılması neticesinde hizmet tamamlandıktan sonra sizlere belirtilen ücret dışında bir ücret talebinde bulunulmayacaktır. Firmamız bu gibi konularda oldukça net olan ve müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutan bir işletme olarak sağlık sektöründe iyi bir yer edinmiştir.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA