Hasta Taşıma Ücretleri

Hasta Taşıma Ücretleri
Hasta Taşıma Ücretleri

Hasta taşıma ücretleri özel bir hizmet alınacağı zaman en çok merak edilen konular arasında olmaktadır. Hastaların güven ve huzur içerisinde kısa bir zaman diliminde hastaneye ulaştırılması karşılığında talep edilen ücretler makul ve mantıklı ölçülerdedir. Hizmetlerimiz ve ücret bilgilendirmesi için daha detaylı bilgileri ise firmamızın web sitesinden öğrenmeniz daha doğru olacaktır. Hizmetlerimize ilişkin tüm bilgileri, bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarını yine web sitemizi ziyaret etmeniz halinde bulmanız mümkündür.

Hasta Taşımada Ek Ücret Talep Ediliyor Mu?

Hasta taşıma ücretleri üzerinde ayrıca bir ek ücretin talep edilip edilmediği hususunda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Hastalarımızın taşınması esnasında örneğin, araç arıza yaptı ya da olası istenmeyen bir durum vuku buldu diyelim. Bu durumlar yok denecek kadar az olsa dahi hasta yakınlarının akıllarına gelebileceği için bildirmekte fayda görmekteyiz. Bazen tarafımıza sorulardan sorulardan biri de bu yönde olmaktadır. Araçla ilgili herhangi bir durum sebebi ile ek ödeme talep edilip edilmeyeceği sorgulanır.  Burada şunu belirtmekte yarar görmekteyiz. Asıl işimiz hasta taşıma ve bu taşıma işlemini layığı ile yapmak için araçlarımıza gerekli özeni gösteriyoruz. Ancak istenmeyen bir durum oluştuğunda da bu durum ile ilgili sizlerden ek bir ücret talep etmiyoruz. Çünkü işimiz hasta taşıma ise bu ücret sadece bunun için alınmaktadır. Araçla ilgili tüm sorumluluklar firmamıza ait olmaktadır.

Hasta taşıma ücretleri ile ilgili çevrenizde bulunan firmaları araştırdığınızda, işletmemizin kaliteli hizmetleri için talep ettiği ücretlerinin de uygun olduğunu görmüş olursunuz. Sağlık sektöründe faaliyet gösteren birçok firmadan işletmemizi ayıran ana sebeplerin başında kaliteyi uygun ve cazip ödeme imkanları ile sunmamızdır. Sağlık için çalışan bir firma olarak önceliğimiz hastalarımızı en kısa sürede ulaşmaları gereken yere ulaştırmaktır. Bu amaç çerçevesinde etik olmayan hiçbir ücret talebinde bulunmadığımızı bilmeniz tercihlerinizi firmamızdan yana yapabilmeniz için bir yol gösterici olacaktır. Saygın bir işletme olarak çalışmalarımıza uzun yıllar boyunca devam etmek işletmemizin kapasitesini sizlerin memnuniyeti sayesinde arttırmayı hedeflemekteyiz. En baş amacımız her daim memnuniyeti sürdürülebilir kılmaktır.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA