Hasta Taşıma İle İlgili Merak Edilenler

Hasta Taşıma İle İlgili Merak Edilenler

Hasta taşıma ile ilgili merak edilenler konulu bu yazımızda tarafımıza en çok gelen sorulardan yola çıkarak bir bilgilendirme gerçekleştirdik. Günümüzde hasta taşıma konusunda bilgili kişi sayısı oldukça az durumdadır. Bu konuda hastalarımıza yardımcı olmak amacı ile kurmuş olduğumuz firmamızda konusunda uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Hastayı nakil aracına kadar götürme esnasında nasıl tutacağını bilmeyen yetkisiz kişilerce gerçekleştirilen taşımalar neticesinde hastanın sakat kalabilme olasılığı yükselmektedir. Bu sebeple siz siz olun, sağlığınızı bilmediğiniz, tecrübesiz kişilere ya da kuruluşlara emanet etmeyin. Olay yerine hasta nakil aracı gelinceye kadar hastanın hayati tehlikesi de bulunuyor ise parmağının dahi oynatılmaması gerektiğini bilmekte fayda bulunmaktadır. Hastaları sedye mi yoksa özel araç gereçlerle mi taşıdığımız konusu en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ayrıca hasta taşımada kullandığımız araçlarımızın markasını dahi soranları da bulabilirsiniz. Belki de çok gereksiz bulabilirsiniz, ancak firmamız bu tarz gereksiz milyonlarca soruyu her gün almaktadır. Ancak her hâlükârda hasta yakınlarına bıkmadan usanmadan cevap veren tecrübeli çağrı merkezimiz gereken kibar üslupları ile cevap sunmaktadırlar.

Hasta Taşıma Hakkında Bilinmeyenler

Hasta taşıma ile ilgili merak edilenler genelde bilgi eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Örneğin eğer hasta ise hasta taşıma araçlarına taşınma işlemi özel liftler ile yapılacaktır. Ya da hasta taşıma ile yaralı taşıma arasında farklar bulunmaktadır. Yaralı hastanın durumunun ağırlık derecesi de göz önünde bulundurulmak koşulu ile taşıma tekniklerine haiz olmayan kişiler taşıma gerçekleştirmemelidir. Hasta taşıma ile ilgili merak edilenler arasında bir diğer konu da sedye ile hastanın nakil araçlarına taşınmasında kullanılan tekniklerdir. Firmamızı aradığınızda merak ettiğiniz tüm konuları çağrı merkezi yetkililerimize danışabilirsiniz. Bu sayede aydınlanmak istediğiniz hususlarda da bilgi sahibi olursunuz.

Hasta taşıma ile ilgili merak edilenler genel olarak hasta yakınları tarafından firmamıza sorulmaktadır. Ancak bazı durumlarda hastalık olayı meydana gelmeden de firmamız hakkında bilgi edinmek adına sorular yöneltilebilmektedir. Siz de merak ettiğiniz konular hakkında firmamıza ulaşmak isterseniz çağrı merkezimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA