Hasta Taşıma Hizmeti

Hasta Taşıma Hizmeti

Hasta taşıma hizmeti sıradan bir hizmet değildir. Konusu sağlık olan bu hizmetin en iyi şekilde yerine getirilmesi önem arz etmektedir. Firmamız bu bilinci taşıyan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de aslında hizmet veren işletmenin sağlık konusunda hizmet verdiğinin bilincinde olup olmamasıdır. Sıradan bir ticari işletme mantığı ile hareket edilmesi halinde maddiyat ön planda olmaktadır. Dolayısı ile insan sağlığı maalesef ki bazı durumlarda hiçe sayılmaktadır. Yüksek ücret taleplerinde bulunulmakta, hasta ayırımı yapılmaktadır. Bu gibi durumlar zaten o anda ihtiyaç sahibi olan hasta yakınları başta olmak üzere hastalarımız adına da oldukça üzücü durumlar meydana getirmektedir. Hasta taşıma hizmeti bilincini taşımayan firmalardan uzak durmanız her anlamda yararınıza olacaktır.

Hasta Taşıma Hizmeti Verenler

Hasta taşıma hizmeti verenler bazen büyük şirketler bazen de bir adet araba alarak yola çıkan kişilerden ibaret olmaktadır. Bu hizmetin araçta gerekli donanımlar kullanılmak sureti ile yapılması doğru olandır. Eğer araçlarda hastaya acil durumlarda müdahale edecek donanımlar bulunmuyor ise hastanın hayatını tehlikeye atmak kaçınılmaz bir sonuç doğuracaktır. Örneğin; doğum için hastaneye yetiştirilmesi gereken bir hasta ile ilgili olarak yeterli deneyime sahip bir ekip ve ekipman olmak durumundadır. Hasta taşıma hizmeti alacağınız firmaları aradığınızda size düşen görevlerin arasında ise doğru bilgi ve net adres tanımı gelmektedir. Öncelikle hastanın durumu hakkında sizden bilgi isteyen çağrı merkezi yetkililere bilgi verirken eksik bilgi vermemelisiniz. Unutmayın bazen durum sizin tahmin ettiğinizden çok daha önemli olabilir.

Hasta taşıma hizmeti hususunda en ufak bir bilgisi dahi olmayan hiçbir personeli işletmemizde çalıştırmamaktayız. Sonuç itibari ile hayat kurtarma çabası içerisinde olunması gereken bir hizmet olması hususu ile personel alımlarında bu konuya gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerde personellerimiz kaynaklı bir sorun, sıkıntı ya da memnuniyet belirtmek istediğiniz her an iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Birçok sektörün yanı sıra sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında her geçen gün daha iyisi olabilmek için gerekli çabayı sarf ettiğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA