Hasta Nakil Yapan Firmalar

Hasta Nakil Yapan Firmalar

Hasta Nakil Yapan Firmalar

Son zamanlarda hasta nakil yapan firmaların hem sayıları, hem de bu konudaki uzmanlıkları giderek artmaktadır. Yatakta tedavi gören hastaların bir hastaneden diğerine nakli, evden hastaneye veya hastaneden eve naklinde hastanın konforu ve güvenliği için giderek artan oranda hasta nakil araçları kullanılmaktadır. Ayrıca yatağa bağımlı yaşlıları da bir yerden diğer bir yere taşınmasında hasta nakil araçları kullanılabilmektedir.

Çok sayıda hasta nakil yapan firmaların türemiş olması, bu hizmetten yararlanacak olanların seçeneklerini arttırmakla birlikte, tercihlerinde iyi araştırıp doğru karar vermelerinin önemi de artmıştır. Zira sayı her zaman kalite getirmemektedir. Ucuz ve bakımsız araçlar, yetersiz donanım, bilgisiz ve özensiz personele sahip hasta nakil yapan firmalardan kaçınmak gerekir. Zira, hastanızı konforlu olarak nakil etmeyi amaçlarken, son derece rahatsız bir yolculuk ya da hastanızın intikal esnasında acil bir müdahaleye ihtiyacı olduğunda yetersiz veya hatalı müdahale sonucu hastanızı tehlikeye atabilirsiniz.

Hasta nakil yapan firmaları seçerken araçlarında olması gereken donanımların tam olduğuna, bulunması gereken eğitimli ve tecrübeli personelin bulunmasına dikkat ediniz. Ayrıca, önerilen fiyatları karşılaştırınız. Verilen fiyat da her zaman tam bir ölçü olmamaktadır. Bazı firmalar hizmetin sonunda bazı gerekçelerle ilave ödeme taleplerinde bulunabilmektedir.

Dünya Özel Ambulans servisi, bu alanda edindiği tecrübe ile hasta nakil yapan firmalar arasında ayrıcalıklı bir yer almıştır. Yeni ve modern hasta nakil araçlarımızla her türlü hasta veya yaşlı nakil taleplerinizde hizmetinizdeyiz. Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastalarınız ihtimamla nakil edilir. Taşıma esnasında hastanızın konforu ve güvenliği ön planda tutulmuştur. Tüm araçlarımız en modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır. İhtiyaç anında gereken her türlü tıbbi müdahaleyi yapabilecek, hasta bakımı ve acil sağlık müdahaleleri konusunda eğitimli ve tecrübeli uzman sağlık personelimiz hiçbir konuyu şansa bırakmaz. Tüm personelimiz konularında kendilerini yetiştirmiş, tecrübeli ve titizdir. Personelimiz hizmet içi eğitimlerimizle sürekli olarak bilgileri tazelenmekte, örnek olay incelemeleriyle tecrübeleri arttırılmaktadır. Dünya Özel Ambulans bütçenizi de düşünür. Hastanızın nakli ile ilgili olarak başlangıçta size verilen makul fiyat hiçbir gerekçeyle arttırılmaz.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA