Hasta Nakil İstanbul Avrupa Yakası

Hasta Nakil İstanbul Avrupa Yakası

Hasta Nakil İstanbul Avrupa Yakası

Hasta nakil İstanbul Avrupa yakası ihtiyaçlarınız için tek adres, Dünya Özel Ambulans servisi uzman ve deneyimli kadrosu ve modern hasta nakil araçlarıyla hizmetinizdedir.

Lütfen arayın, en kısa zamanda ya da istediğiniz anda kapınızda olalım. Çok hatlı otomatik santralimiz sayesinde çağrınız derhal alınacak ve görüşmenin ilk anlarından itibaren, hastanız istediğiniz yere taşınıncaya kadar profesyonel bir hizmet almaya başlayacaksınız.

Hasta bakımı ve acil müdahaleler konusunda tecrübeli profesyonel ekiplerimiz ve tam donanımlı modern hasta nakil araçlarımız her an, istediğiniz zamanda, istediğiniz yerde olacak şekilde hizmetinize hazırdır.

Tüm hasta nakil İstanbul Avrupa Yakası ihtiyaçlarınız için emrinizdeyiz. Kapınıza geldiğimiz andan itibaren hastanızı deneyimli profesyonel sağlık ekibimize emanet edin, sonrasında içiniz rahat olsun!..

Emsalleri arasından özenle seçilmiş ve kendilerini kurum içi eğitimlerle sürekli olarak yenileyen özel eğitimli personelimizin hastanıza layık olduğu ihtimamı göstereceğinden ve nakil esnasında alınması gereken tüm tedbirlerin en iyi şekilde alınacağından emin olabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakasında hasta nakil, yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastalarınız için Dünya Özel Ambulans servisinin özel hizmetinden yararlanmak için bizi arayın. Çağrı merkezimiz sizi her konuda aydınlatacaktır. İsterseniz web sitemizi ziyaret ederek de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dünya Özel Ambulans servisi hastalarınızın hem konforuna, hem de sağlığına ve güvenliğine önem verir. Tüm araçlarımız en modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır. İhtiyaç anında gereken her türlü tıbbi müdahaleyi yapabilecek, hasta bakımı ve acil sağlık müdahaleleri konusunda eğitimli ve tecrübeli uzman sağlık personelimiz hiçbir konuyu şansa bırakmaz. Ambulans şoföründen doktorlarımıza kadar tüm personelimiz titizlikle seçilmekte, hizmet içi eğitimlerimizle sürekli olarak bilgileri tazelenmekte, örnek olay incelemeleriyle tecrübeleri arttırılmaktadır.

Hasta nakil İstanbul Avrupa Yakası denince akla ilk gelen isim olan Dünya Özel Ambulans servisi, şehir içi veya şehir dışı hasta naklini itina ve ihtimam ile gerçekleştirmektedir. Hastanızın sağlık durumuna veya talebinize göre nakillerimiz doktorlu veya doktorsuz olarak yapılabilmektedir.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA