Hasta Nakil Hizmetleri

Hasta Nakil Hizmetleri

Hasta Nakil Hizmetleri

Hasta nakil hizmetleri, acil müdahale ambulanslarının bir tamamlayıcısı olarak,  yatakta tedavi gören hastaların bir hastaneden diğerine nakli, evden hastaneye veya hastaneden eve naklinde konforlu ve güvenli bir şekilde nakli için kullanılmaktadır. Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastalarınız naklinde hasta nakil hizmetlerin konusunda istifade edebilirsiniz.

Hasta nakil hizmetlerinde kullanılan araçlar hasta nakil aracı olarak adlandırılmaktadır. Hasta nakil araçları, acil müdahale ve yaşam destek üniteleri ile desteklenmiş, yatarak taşınmak durumunda olan hasta ve yatağa bağımlı yaşlıların nakil edilmesinde kullanılan özel ambulanslardır. Acil durum ambulansları ile hasta nakil araçlarını ayırt eden, yan taraflarındaki çizgilerdir. Acil durum ambulansında kırmızı çizgi, hasta nakil aracında ise mavi çizgi vardır. Her iki aracın da trafikte geçiş üstünlüğü vardır.

Dünya Özel Ambulans servisi hasta nakil hizmetleri işinde yıllara dayanan tecrübesi ile birinci tercih konumuna gelmiştir. Geniş araç filomuz ve tecrübeli personelimiz ile hastalarınızın hem konforuna, hem de sağlığına ve güvenliğine önem vermekteyiz. Tüm araçlarımız en modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır. Hastanızın sağlığı ve güvenliği kapınıza geldiğimiz andan itibaren, ihtiyaç anında gereken her türlü tıbbi müdahaleyi yapabilecek, hasta bakımı ve acil sağlık müdahaleleri konusunda eğitimli ve tecrübeli uzman sağlık personelimize emanettir. Şoförümüzden sağlık personelimize kadar tüm personelimiz hizmet içi eğitimlerimizle sürekli olarak bilgilerini tazelemekte, örnek olay incelemeleriyle tecrübelerini arttırmaktadır.

Yatağa bağımlı hasta ve yaşlılarınızın taşınmasında özel aracınız veya bir taksi kullanmanız halinde, hastanızın yatağından araca taşınması esnasında ve yolculuk esnasında çekeceği sıkıntı, trafikte geçecek süreyi düşünmek istemiyorsanız, hasta nakil hizmetleri konusunda faydalanmanızı tavsiye ederiz. Üstelik kendi imkanlarınızla taşıdığınızda, hastanızın yolculuk esnasında bir sağlık sorunuyla karşılaşma ve sağlık durumunun daha kötüye gitmesi riski vardır. Üstelik kendi aracınızın veya taksinin de bir maliyeti vardır. Hasta nakil hizmetlerinden faydalanmanız durumunda elde edeceğiniz gönül rahatlığının yanında katlanacağınız az miktarda ilave maliyetin hiç de önemli olmadığını göreceksiniz.

Size en çok ihtiyacı olduğunda sevdiklerinizi ne kadar düşündüğünüzü göstermek ve güvenle nakillerini sağlamak için Dünya Özel Ambulans servisi emrinizdedir.

 

 

 

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA