Hasta Nakil Aracı İstanbul

Hasta Nakil Aracı İstanbul

Hasta Nakil Aracı İstanbul

Dünya Ambulans, hasta nakil aracı İstanbul hizmetini kusursuz olarak yerine getiren, hizmet kalitesini her geçen gün artıran, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek altyapısını sürekli olarak güncelleyen özel bir ambulans şirketidir. Yaşadığınız şehirde ya da ilçede hizmet veren sağlık merkezlerinin tamamının tam teşekküllü olması mümkün değildir. Bu durumda bazı hastaların tedavilerinin kusursuz bir şekilde sürdürülebilmesi için tam teşekküllü bir sağlık merkezine naklinin yapılması gereklidir. Bu durumda hasta yakınlarının hasta nakil ambulans hizmetine ihtiyaçları olmaktadır. İşletmemiz, bu ihtiyacı Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştiren sektördeki önemli firmalardan biridir. Tam donanımlı en son model araçlar ve uzman personelleri ile üstün hizmet sunan firmamız, hasta ve yakınlarının tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamakta, İstanbul içindeki her noktaya kusursuz bir ambulans hizmeti sunmaktadır.

Dünya Ambulans, hasta nakil aracı İstanbul hizmetinde sağlık merkezinin sevk ettiği başka sağlık merkezinin yanı sıra hasta ya da yakınının istediği sağlık merkezine de nakil işlemini gerçekleştirmektedir. Ancak bu işlem yapılırken bir hekimden ya da sağlık merkezinden “Hekim bulunmasına gerek yoktur” yazısını alınmalıdır. Çünkü hasta nakil ambulansında, acil yardım ambulansında olduğu gibi hekim bulundurma zorunluluğu yoktur. Ancak hastanın sağlığında olumsuz bir gelişme olma ihtimaline göre ambulansta sağlık görevlisinin olması gereklidir. Bu sağlık görevlisi, hastanın durumunu stabil olarak tutmak için ambulansta yer almaktadır.

Hasta nakil hizmeti, İstanbul’un herhangi bir noktasındaki sağlık merkezine yapılabildiği gibi bir başka ildeki sağlık merkezine de yapılabilmektedir. Dünya Ambulans tüm araçlarını şehir dışı hizmet sunabilecek şekilde tasarlamış, görevli personelin de bu şartlara göre eğitim almasını sağlamıştır. Hasta nakil aracı İstanbul hizmetini yerine getirirken gerek şehir içi gerekse şehir dışı taleplere göre ambulanslarını donatan işletmemiz, ileri sürüş teknikleri eğitimi alan sürücüleri ile sorunsuz bir nakil hizmeti sunmaktadır. Firmamızdaki tüm araçlar, Karayolu Trafik Kanunu’na uygundur. Hasta nakil araçları, mono blok gövdeli panelvan tipinde veya hasta kabinli pick-up tipinde olmalıdır ve işletmemiz, yönetmeliğin bu maddesine de uygun araçları ile hizmet vermektedir.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA