Hasta Nakil Aracı Fiyatları

Hasta Nakil Aracı Fiyatları

Hasta Nakil Aracı Fiyatları

Özel hasta nakil aracı fiyatları naklin yapılacağı mesafeye, araçta doktor bulunmasının gerekmesi veya tercih edilmesine göre değişiklik göstermektedir.

Hasta nakil araçları, herhangi bir hastaneden diğerine hasta nakli, evden hastaneye veya hastaneden eve gitmesi gereken yatakta tedavi gören hastalar veya yatağa bağımlı yaşlıların bir yerden diğer bir yere taşınmasında güvenlik ve konfor sağlamaktadır. Bu nakillerin fiyatlarını değerlendirirken, kendi aracınızla veya taksi ile taşımanız halinde de bir maliyetin söz konusu olacağını hesaba katmak gerekir. Bu iki maliyet arasındaki farkı, sağlık ekibinin hastanızı yatağından alıp, gideceği yatağa kadar taşımasının getireceği konfor ve nakil esnasında gerektiğinde her türlü acil sağlık müdahalesinin yapılabilmesi imkânı ile karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Bu durumda elde edeceğiniz gönül rahatlığı yanında yapacağınız ödemenin hiç de önemli olmadığını göreceksiniz.

Dünya Özel Ambulans servisi sevdiklerinizin size en çok ihtiyacı olduğu bir zamanda hiç de önemli görmeyeceğiniz bu harcamanızda dahi sizi ve cebinizi düşünür. Lütfen arayın ve sorgulayın. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hasta nakil aracı fiyatları derhal hesaplanacak ve size bildirilecektir. Size daha başlangıçta verilecek bu fiyata ilave olarak hiçbir ücret talep edilmez.

Hasta nakil aracı fiyatlarının nasıl hesaplandığı konusunda bir fikriniz olması açısından;   her bir hizmet için belirlenmiş standart bir tarife vardır. Bu tarifenin üzerine gidilecek her bir kilometre için mesafe faktörü ilave edilir. Bunun sonucunda ödeyeceğiniz fiyat elde edilir. Hasta nakil aracının içerisinde bir doktorun bulunmasını gerektiren hallerde veya bu şekilde tercih edilmesi halinde hasta nakil aracı fiyatları bir miktar değişiklik gösterir.

Dünya Özel Ambulans servisi, her detayın düşünüldüğü üstün hizmet anlayışı ve kaliteli servisine ilave olarak, en uygun fiyatlarıyla hizmetinizdedir. Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastaların konforlu ve güvenli nakli için hasta nakil ambulanslarını tercih etmenizin avantajları saymakla bitmez. Bunlardan birincisi ve en önemlisi, hayatın ve sağlığın bir fiyatı olmadığıdır. Nakil esnasında yapılacak bir hatada ya da hastanızın ihtiyaç duyabileceği acil bir tıbbi müdahalenin yapılamaması halinde hiçbir şeyin önemi kalmaz. Doğru bir tercihle bizi aramanız halinde, hasta nakilleriniz tam donanımlı araçlarla, hiçbir detay atlamadan yapılır. Hasta nakil aracı fiyatları hakkında bilgi almak için bizi mutlaka arayın.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA