Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

Herhangi bir hastaneden diğerine hasta nakli, evden hastaneye veya hastaneden eve gitmesi gereken yatakta tedavi gören hastalar veya yatağa bağımlı yaşlıların bir yerden diğer bir yere taşınmasında genellikle özel ambulans hizmetinden faydalanılmaktadır. Özel hasta nakil ambulansı fiyatlarının nasıl olduğuna,  fiyatlamanın hangi faktörler dikkate alınarak yapıldığına gelince; fiyatlar mesafeye, araçta doktor bulunmasının tercih edilmesine göre değişmektedir.

Taksilerde kullanılan taksimetre tarifesinde açılış ücretine benzer şekilde, her hizmetin bir baz fiyatı vardır. Baz fiyat, hasta nakil aracının içerisinde bir doktorun bulunmasını gerektiren hallerde veya bu şekilde tercih edilmesi halinde bir miktar farklılık gösterir. Nihai hasta nakil ambulansı fiyatları bu baz fiyatın üzerine, kat edilen her bir kilometre için belirlenen bir mesafe fiyatının eklenmesiyle bulunur.

Değer verdiğiniz yakınlarınızın konforlu ve güvenli naklinde tercihiniz olan Dünya Özel Ambulans servisi, üstün hizmet anlayışı ve kaliteli servisine ilave olarak, en uygun fiyatlamayla hizmetinizdedir. Bir hizmet talep ettiğinizde, nakil yapılacak iki nokta arasındaki mesafe dikkate alınarak, hasta nakil ambulansı fiyatları size bildirilir. Hizmetin sonunda hiçbir ilave bedel veya sürpriz bir artış olmaz. Hizmeti talep eder etmez maliyeti hakkında bilgi sahibi olur ve alacağınız hizmetin kalitesi ve hastanızın konforu ve güvenliği ile karşılaştırdığınızda son derece makul fiyatlar olduğunu görürsünüz. Kendi aracınızla veya taksi kullanarak yapacağınız harcamayı dikkate aldığınızda, aradaki farkın elde edeceğiniz huzur ve güven karşısında hiç de önemli olmayan bir rakam olduğunu görür ve rahatlarsınız.

Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastaların konforlu ve güvenli nakli için hasta nakil ambulanslarını tercih etmenizin pek çok avantajı vardır. Hasta nakilleriniz tam donanımlı araçlarla, hiçbir detay atlamadan yapılır. Hastanızın sağlık durumunun gerektirdiği tüm tedbirler alınarak, güvenli ve konforlu bir şekilde nakli yapılır. İçinizi rahat ettirecek her türlü detay düşünülmüştür. Tüm hasta nakil araçlarımızda hasta bakımı ve acil sağlık müdahaleleri konusunda eğitimli ve tecrübeli sağlık personelimiz bulunmaktadır. Nakillerimizi hastanızın sağlık durumu ve talebiniz doğrultusunda doktorlu veya doktorsuz olarak yapmaktayız. Hasta nakil ambulansı fiyatları hakkında detaylı bilgi için mutlaka bizi arayın.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA