Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları İstanbul

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları İstanbul

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları İstanbul

Özel hasta nakil ambulansı fiyatları İstanbul’da faaliyet gösteren firmalar tarafından genellikle bir servis fiyatı ile nakil için yapılacak her bir kilometre için belirlenmiş bir bedelin yansıtılması şeklinde belirlenmektedir. Bunu bir yerde taksilerde kullanılan açılış fiyatı ile mesafe arttıkça artan taksimetre uygulamasına benzetebilirsiniz. Fiyat ayrıca araçta bulunması istenen ilave donanım ve personel taleplerinde bedelin üzerine ilave edilir. Bazı talep sahipleri hastalarının bir doktor refakatinde naklini talep etmektedirler. Bu da hasta nakil ambulansı fiyatları İstanbul için etkileyen bir faktördür.

Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastalarınız için konforlu ve güvenli seyahat demek olan hasta nakil hizmetinden kendi aracınız veya taksi ile taşımanın maliyetinin biraz daha üzerinde bir fiyatla yararlanabilirsiniz. Hasta nakil ambulansı fiyatları İstanbul’da firmadan firmaya değişmekle birlikte, sağlayacağı avantajlarla karşılaştırıldığında, son derece makuldür. Hasta nakil hizmetinin sağlayacağı özel ihtimamla taşımak yerine başka bir şekilde nakledilmek istenen hastalar için bu yolculuk bir eziyete dönüşebilir, hatta hastanın sağlık durumu tehlikeye girebilir.

Dünya Özel Ambulans servisi yatağa bağımlı olan yakınlarınızın size en çok ihtiyacı olduğu bir zamanda hasta nakil ambulansı fiyatları İstanbul’da emsalsizdir. Lütfen fiyatlarımız için arayın. Tercihleriniz doğrultusunda fiyatımız derhal hesaplanacak ve size bildirilecektir. Bundan sonra hiçbir sürprizle karşılaşmayacaksınız, başlangıçta belirtilecek bu bedele ilave olarak hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Bu durum başka şehirlere yapılacak nakillerde de söz konusudur.

Hasta nakil hizmetine ödeyeceğiniz bedelle elde edeceğiniz avantajları karşılaştırdığınızda, hiç düşünmeden bizi tercih edeceksiniz. Dünya Özel Ambulans servisini aradığınızda, istediğiniz zamanda kapınızda tam donanımlı modern bir hasta nakil aracı ve uzman bir sağlık ekibi olacaktır. Ekibimiz hastanızı yatağından alacak ve itina ile araçtaki yatağına taşıyacaktır. Yolculuk esnasında ortam ısısı ve ses yalıtımı dahil, hastanızın her türlü konforu düşünülmüştür. Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşıldığında, tecrübeli ekibimiz derhal ilk müdahaleyi yapacaktır. Gidilecek yere gelindiğinde, hastanız yatacağı yatağa kadar taşınacak ve size teslim edilecektir.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA