Ekonomik Hasta Nakil Aracı

Ekonomik Hasta Nakil Aracı

Ekonomik Hasta Nakil Aracı

Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve diğer Anadolu yakasına bağlı yerleşim bölgelerinde ekonomik hasta nakil aracı hizmeti vermekteyiz. Bizlere dunyaambulans.com adresinden ve sitemizdeki telefon hatlarından ulaşabilirsiniz. Günün her saati, 7/24 hizmetinizdeyiz. Deneyimli sağlık personelimiz, güvenli sürüş tekniklerine eğitimi almış ekonomik hasta nakil aracı şoförlerimiz ile ihtiyacınız olduğu an, en kısa sürede sizlerin yanındayız.

İstenmeyen bir durum olsa da maalesef yaşın ilerlemesi ile sağlık problemleri artış gösterebiliyor. Sık sık hastane yolunu tutamız, kontrollerimiz sağlamamız gerekiyor. Ancak belli bir yaştan sonra, yürümede güçlük çekebiliyor ya da yatağa bağımlı hale gelebiliyoruz. Bu durumda hastanelere ulaşımımızı nasıl sağlayacağız? Binek otomobiller bize uygun değil, sağlık konusunda eğitimi olmayan yakınlarımız, istemeden bize zarar verebilme riskini göze alamıyor, bizleri hareket ettirmekten imtina ediyorlar. Çözüm ne olacak? Arayın biz ekonomik hasta nakil aracı ve deneyimli sağlık çalışanlarımızla sorununuza çözüm olalım.

Yatalak, felçli hastalarımızı evlerinden, hatta yataklarından sedyelerimizle alıyoruz, sarsmazdan ambulansa kadar taşıyoruz. Kolaylıkla ambulansa girişi sağlanan sedyelerimizle ve sarsıntıyı önleyici süspansiyon sistemiyle donatılmış ekonomik hasta nakil aracı ile sizleri hastaneye kadar konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Yol boyunca sağlık personelimiz sağlık geçmişinizle ilgili bilgileri sizden alarak doktorunuza iletilmek üzere not alıyor. Eğer konuşamayacak durumdaysanız, sizinle refakatçiniz de hastaneye kadar gelebiliyor. Hem ucuz hem sarsıntısız bir şekilde, güvenle hastaneye varıyor ve doktorunuza teslim ediliyorsunuz.

Hastanede tüm tedavileriniz karşılandıktan sonra sizi tekrar doktorunuzdan teslim alıp, evinize, yatağınıza kadar geri götürüyoruz. Sıkıntılı bir durumunuz olmadığından emin olduktan sonra sizlerden ayrılıyoruz.

Tüm hastaneler, hastalar için gerekli testleri yapma ya da gerekli tedavileri uygulama konusunda gerekli teçhizata ve donanıma sahip olmayabiliyor. Bu durumda hastaneden diğer bir hastaneye nakliniz gerekebiliyor. Hastaneden hastaneye nakillerinizde de Dünya Ambulans olarak yanınızdayız.

Acil kaza ya da hastalık hallerinizde, ciddi ve aniden gelişen sağlık sorunlarında hızla size ulaşıp gerekli ilk tedavileri uyguluyor, ardından sizi en yakın merkeze teslim ediyoruz. Acil olmayan rutin tedavilerinizde de hastaneye gidemeyecek durumdaysanız, sizlere evlerinizde hastaneye kadar eşlik ediyoruz.

 

 

 

 

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA