Dizi Setleri İçin Kiralık Ambulans

Dizi Setleri İçin Kiralık Ambulans

Dizi Setleri İçin Kiralık Ambulans

Özel ambulans hizmetlerinden kaza, yaralanma intihar teşebbüsü, kalp krizi gibi acil durumlar için yararlanılabildiği gibi, hastanın başka hastaneye sevki, yaşlı ve yatalak hastaların tedavi için evden hastaneye, hastaneden eve nakilleri için de yararlanılabilir. Aynı zamanda özel ambulans şirketimizin dizi setleri için kiralık ambulans, fuarlar için kiralık ambulans, şehirlerarası kiralık ambulans, spor müsabakaları için özel ambulans, özel davetler için kiralık ambulans hizmetleri de mevcuttur.

Özellikle aksiyon sahnesi bol olan dizi ya da film çekimleri için dizi setleri için kiralık ambulans hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Ambulansa ihtiyaç duyulmasının dışında, kalabalık bir ekip ile çalışılan setlerde, her ihtimale karşı dizi setleri için kiralık ambulans bulundurma zorunluluğu vardır. Çok sık kullanılan bir deyim olan ‘’ Kaza geliyorum demez’’ boş yere sarf edilen bir söz değildir. Hiçbir aksiyon sahnesi olmayan bir çekimde dahi, takılma, düşme, yaralanma tehlikesi olabilir. Sırf kaza üzerine yoğunlaşmamak gerekir. Çalışanlardan herhangi biri bir kriz ya da baygınlık geçirebilir. Gıda zehirlenmeleri de buna iyi bir örnektir.

Çoğu dizi ya da film setinde araçla kovalama sahnesi ya da sadece araçla trafikte seyir sahnesi olabilir. Bu da trafikte her zaman karşılaşılabileceği gibi trafik kazası tehlikesini ortaya çıkarır. Bir diğer yaşanabilecek dizi setleri için kiralık ambulans hizmeti gerekliliğinin temelinde de araç ya da başka teçhizat kullanımı sırasında yaralanmalar yatar. Sinema ve dizi tarihine bakınca sette iken yaralanan set çalışanlarının olduğunu ve hatta bazı büyük oyuncuların sette hayatını kaybettiğini hepimiz okuyoruz. Hayatın her anında olduğu gibi, her an, her şey, herkesin başına gelebilir. Tedbiri elden bırakmamak her zaman önemlidir.

Hayat değerlidir ve tedbiri elden bırakmadan, sevdiklerimizle beraber en güzel şekilde, sağlıklı bir ömür geçirmek hepimizin isteği. Her iş sahasında olduğu gibi dizi ve film setlerinde de her zaman iş kazası olma olasılığı vardır. Gerekli iş kazası önlemleri alınmalı, önlenemeyen durumlar için de, acil müdahale ve en yakın sağlık kurumuna ulaştırılma hizmetlerimizle her zaman bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA