7/24 Özel Ambulans Hizmeti

7/24 Özel ambulans taleplerinizi karşılayabilmek adına uzman bir ekip ile haftanın yedi günü, günün 24 saati hizmetinizde bulunmaktayız. Ambulans kullanımı hususunda tecrübeli ambulans şoförlerimizden başlayarak tüm sağlık personelimiz ile bir uyum içerisinde olan ekibimiz sizler için en kaliteli sağlık hizmeti sunma gayreti içerisinde olmaktadırlar. Birçok kişinin önemsemediği bu hizmetin aslında insan hayatı açısından ne kadar büyük boyutlarda olduğu gerçeği unutulmamalıdır. Özel olarak ayağınıza kadar ambulanslarımızda bulunan donanımlar rutin bakımlardan geçirilmektedir. Firmamızda görevli doktorlarımız, hemşirelerimiz ise konusunda uzman tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Sizin ya da bir yakınınızın veyahut bir kurum ya kuruluşun özel ambulans hizmetlerini karşılamak üzere konumlandığımız alanda dahi büyük bir yoğunlukta hizmet vermekteyiz.

7/24 Özel ambulans olarak kullanılan araçlarımızı hasta naklinde, acil durumlarda da tercih edebilirsiniz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunma gayesi içerisinde olan işletmemizden alacağınız hizmetler neticesinde memnun kalacağınıza inancımız ise sonsuzdur. Özel ambulans ücretleri ise en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Birçok kişi bu hizmetin çok yüksek bedellerle veriliyor olması sebebi ile tercihte bulunmak istememektedir. Bu sebeple yazımızın kısmında ücretlendirme ile ilgili detayları da sunma gayesini taşımaktayız. Her hizmette olduğu gibi sunduğumuz sağlık hizmetinde de bir ücret tarifesi bulunmaktadır. Ancak bu ücret tarifesinin sabit mi yoksa değişken mi olduğu hususlarının da bilinmesinde fayda bulunmaktadır. Sabit bir ücret tarifesi için gidilecek olan mesafenin km açısından ölçüsü önemlidir. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna hizmet talebi bulunması ile aynı ilçe içerisinde hizmet verilmesi arasında ücret farkı oluşması gayet doğaldır. Hizmet bedellerimiz ile ilgili net bilgiyi çağrı merkezi ekibimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Özel ambulans taleplerinizde sizlere sorunsuz ve güvenli hizmetin güvencesini vermekteyiz. Sağlık sektöründeki varlığımızı siz değerli müşterilerimizin varlığına borçlu olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Ambulanslarımızın içerisinde yer alan tıbbi cihazlarlar son teknoloji olup, aynı zamanda acil müdahalelerde kullanılan ilaçlarımız da sağlığa elverişli olarak son kullanım tarihlerine dikkat edilerek bulundurulmaktadır. Tarafımızdan aldığınız hizmet neticesindeki memnuniyet veya memnuniyetsizlikleriniz için müşteri memnuniyeti birimimiz ile iletişime geçmenizi öneririz. Sağlıklı günler

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA